نتایج جستجو برای عبارت :

طراحی یک تراس مناسب با گیاهان

تراس یکی از فضاهایی است که می توانیم در هنگام نیاز به آرامش از آن استفاده کنیم. یک تراس خوب می تواند مکانی مناسب برای قطع ارتباط با دنیای بیرون و احساس نزدیکی با یک محیط طبیعی باشد، خصوصاً وقتی در وسط شهر هستیم و می خواهیم استراحت کنیم.
چه در تراس خانه و چه در فضای عمومی، برای لذت بردن از این فضای کوچک، توجه به عناصر مختلف دکوراسیون امری ضروری است. قطعا با آمدن یک هوای گرم، می خواهید وقت خود را در تراس ها بگذرانید.
خواندن کتاب، آفتاب گرفتن، لذت
سقف بالکن و تراس، سقفی است که برای جلوگیری از ورود آب باران و برف و تابش مستقیم آفتاب به داخل بر محل سقف تراس و بالکن قرار داده می شود. این سقف ها می توانند کارایی و بهره وری بالکن و تراس ها را افزایش دهند. سقف بالکن و تراس دارای انواع مختلفی می باشند و قیمت های متفاوتی دارند. هرچه کیفیت مصالح به کار برده شده در سقف بالکن و تراس بالاتر باشد به همان میزان عمر آن نیز بالاتر است.
تراس و بالکن چیست؟
قبل از اینکه بخواهیم در مورد سقف تراس و بالکن توضیح
برای ساخت تراس شیشه ای
کف های شیشه ای را  به نرده های همجنس آن نصب می کنند. کف شیشه ای دارای
ضخامت بیرونی 10*30 میلیمتر و ضخامت درونی لمینیت شده 6*2 میلیمتر می باشد.
پایه های ضد لغزان جهت کاهش آسیب رسانی در کف تعبیه شده اند. در طرف دیگر
برای اتصال پنل های شیشه ای در کف به یکدیگر از اتصال شبکه ای سیلیکونی
استفاده می شود. ضخامت نرده شیشه ای بدون قاب یا فریملس 2*10 میلیمتر همراه
با لایه میانی به ضخامت 5/1 میلیمتر می باشد. ارتفاع معمول نرده های شیشه
ای 11
برای ساخت تراس شیشه ای کف های شیشه ای را  به نرده های همجنس آن نصب می کنند. کف شیشه ای دارای ضخامت بیرونی 10*30 میلیمتر و ضخامت درونی لمینیت شده 6*2 میلیمتر می باشد. پایه های ضد لغزان جهت کاهش آسیب رسانی در کف تعبیه شده اند. در طرف دیگر برای اتصال پنل های شیشه ای در کف به یکدیگر از اتصال شبکه ای سیلیکونی استفاده می شود. ضخامت نرده شیشه ای بدون قاب یا فریملس 2*10 میلیمتر همراه با لایه میانی به ضخامت 5/1 میلیمتر می باشد. ارتفاع معمول نرده های شیشه ای 110 سا
نرده شیشه ای بالکن و تراس به عنوان حفاظ و مانع ای در برابر سقوط عمل می‌کند از این رو کیفیت اجرای آن در ساختمان ها اهمیت زیادی دارد. علاوه بر آن به عنوان نوعی عایق حرارتی و رطوبتی عمل می‌کند و از نفوذ سرما، گرما، رطوبت، گرد و خاک به داخل بالکن ها و تراس ها جلوگیری می کند. این مدل از نرده های ایمنی در عین حال دیدی شفاف و گسترده را فراهم می سازد و بدین سان می توان از تماشای منظره های اطراف لذت برد. در اجرای نرده شیشه ای تراس شرایط سازه ای ساختمان و
حفاظ شیشه‌ ای بالکن و نرده شیشه‌ ای تراس یک حفاظ شفاف از انواع شیشه سکوریت و لمینت است، که امروز توجه زیادی به استفاده از آن در ساختمان شده است. از حفاظ شیشه‌ ای بالکن بدون محدودیتی در مکان نصب می توان در هر فضایی استفاده کرد. مدل های نرده شیشه ای تراس بر اساس نوع شیشه از نظر ضخامت و ارتفاع شیشه انتخاب می شود. تمام یراق الات و اتصالات در حفاظ شیشه ای تراس از نوع درجه یک و ضد زنگ است.
حفاظ شیشه‌ ای بالکن و حفاظ شیشه ای تراس نباید ارتفاعی کمتر از
انواع نرده تراس و بالکن
شما میتوانید از انواع نرده آهنی برای این کار استفاده کنید.
دقت داشته باشید که نرده تراس و بالکن هم مانند نرده های بخش های دیگر متفاوت هستند.
و می توانند مانند نرده دیوار شامل انواع بسیار زیادی باشند.
آنچه که باید بدانید این است که استفاده از نرده تراس و بالکن به شما چه کمکی خواهد کرد.
این نرده ها در واقع در عین اینکه امنیت را برای شما ایجاد خواهند کرد اما باید بدانید که نکته مهم این است.
که این نوع نرده ها در واقع برای تر
عزیزم. رفتن تو را باور کرده ام. حالا فقط یک نفر را دوست دارم. علاقه ام از جنسی ست که خوشم می آید. گاهی از شنبه ها، به دیدنش می روم. تا حالا در مورد احساسم حرفی نزدم ولی خودش می داند. جنسی از دانستن که شک بردار نیست. عزیزم. به مرگ که فکر میکنم آجر های تراس خانه زیبایی شان بیشتر به چشم می آید. خطوطشان. سیاهی های پراکنده ای که نمی گذارد نارنجی صرف باشند. آجر ها من را یاد چهارخانه هایی که شکم موتور سوار های انقلاب را می پوشاند می اندازد. من دستم را دور یک
 معادل کلمه بالکن در زبان فارسی ایوانک است. بالکن ها فضاهای مسقف هستند که حداقل یک طرف آن به فضای باز منتهی میشود البته گاهی اوقات دو یا سه طرف  آن باز و رو به فضای مجاور دارند. اما اگر بخواهیم از نظر معماری بررسی کنیم بالکن از بخشهای آپارتمان ها محسوب میشود که شامل مساحت و بنای آپارتمان مبشود. به عبارت دیگر میتوان گفت بالکن بخشی از ساختمان است که معمولا از دیواره های ساختمان دارای بیرون زدگی است . در سند، متراژ یالکن اینگونه ذکر میشود که خان

این ساختمان در کیلمتر ۴ میدان ناهارخوران به جاده زیارت گرگان قرار گرفته و شامل ۳ طبقه اپارتمانی می باشد . هر طبقه به صورت ۲ خوابه ۱۲۰ مترمربعی می باشد . منطقه اطراف این واحد مملو از کافه و رستوران های سنتی منطقه می باشد . جاده زیارت به صورت تماما جنگلی کوهستانی و مسکونی می باشد . هر طبقه دارای ۲ اتاق خواب با لوازم خواب کامل برای ۵ نفر می باشد و هزینه نرمال برای همین تعداد پیش بینی شده و هزینه نفر اضافه برای هر نفر روزانه مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان می باش
تا حالا فکر کرده اید که در بالکن خانه خود چه وسایلی وجود دارد؟
وسایل اضافی و کم مصرف، اسباب و اساسیه، دبه های ترشی و شور، سبزی و سیفی و میوه، شیشه های آبلیمو و آبغوره، بند رخت، ابزار و ظروف، کولر، پکیج آبگرمکن، یک باربکیوی بی استفاده و....
این ها چیزهایی هستند که در بسیاری از خانه ها به چشم می خورد. بعضی از افراد نیز خوش سلیقه هستند و از گلدان و گیاهات تزئینی آپارتمانی در بالکن استفاده می نمایند.
تراس در بعضی از ساختمان های اداری نیز به محلی برا
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
تراس های شگفت انگیز
به منظور ایجاد بهترین شرایط برای یک خاک فقیر، حفاظت از منابع آبی و همچنین استفاده از زمین های کوهستانی، کشاورزی در تراس های شگفت انگیز توسط فرهنگ های مختلف در سراسر جهان گسترش یافته است. وجود نیروی کار بسیار باعث شد تا تراس ها بتوانند با حمایت از نیازهای گیاهی به رشد و پرورش محصولات کشاورزی، دام و طیور و … بپردازند. این تراس ها باعث شد تا از فرسایش خاک جلوگیری شده و همچنین باران و آب های روان را بتواند حفظ نمود در غیر این
سیستم پنجره شیشه ای تاشو از محصولات شرکت آکات استیل است که ویزگی ها مثبت آن به شرح زیر است.

پنجره تاشو به روش آکاردئونی باز و بسته می شود و تمام فضای پنجره را پوشش می دهد.
پنجره بالکن تاشو در ابعاد متنوع قابل نصب و ساخت است.
پنجره تاشو به سبب سهولت در کاربرد امکان اجرا و استفاده در تمام ساختمان ها را دارد.

پنجره بالکن با پنجره دو جداره تفاوت دارد که به صورت موردی به توضیح آن می پردازیم:

در پنجر بالکن تاشو کلیه پنل ها امکان باز و بسته شدن دارند
سیستم پنجره شیشه ای تاشو از محصولات شرکت آکات استیل است که ویزگی ها مثبت آن به شرح زیر است.
پنجره تاشو به روش آکاردئونی باز و بسته می شود و تمام فضای پنجره را پوشش می دهد.
پنجره بالکن تاشو در ابعاد متنوع قابل نصب و ساخت است.
پنجره تاشو به سبب سهولت در کاربرد امکان اجرا و استفاده در تمام ساختمان ها را دارد.
پنجره بالکن با پنجره دو جداره تفاوت دارد که به صورت موردی به توضیح آن می پردازیم:
در پنجر بالکن تاشو کلیه پنل ها امکان باز و بسته شدن دارند ام
نرده فرفورژه تراسنرده فرفورژه تراس ساختمان ها یکی از قسمت هایی از آپارتمان های چندین طبقه است که معمولا فضای کوچکی از ساختمان ها را به خود اختصاص می دهد که مشرف به کوچه و خیابان هستند. به همین جهت وجود نرده تراس طرح دار به خوبی در ساختمان ها و آپارتمان های چندین طبقه احساس می شود تا با بهره مندی از این نوع حفاظ ها بتوان در عین برقراری امنیت و آسایش جانی افراد ساختمان ها، زیبای خاص و منحصر به فردی نیز به نمای خارجی ساختمان ها بخشید. امروزه به ل
در بخش بازسازی ساختمان برای به وجود آوردن یک تراس متوسط و یا بزرگ باید یک سری قوانین را رعایت کرد تا به ساختمان آسیبی وارد نشود مثلا اگر در بازسازی ساختمان چند طبقه بخواهند از فضای محیط داخلی کم کنند و به فضای تراس اضافه کنند باید به این نکته توجه کنند که در کنار این بخش از دیوار که می خواهند بردارند دیوار های بار بر و یا ستون وجود داشته باشد زیرا در غیر این صورت اجرا بازسازی غیر ممکن خواهد بود. باید گفت در شرایطی که اکثر ساختمان ها دارای مترا
ایوان چیست؟
وقتی اسم ایوان میاد ناخوداگاه یاد خونه های قدیمی و مادربزرگ هامون میفتیم. ایوان جزو اساسی خونه های سنتی هست. تو زبان معماری اصیل ایرانی به ایوان فضایی بین بیرون و درون میگن. فضایی که بخاطر ارتفاع از زمین مانع ورود گردوغبار به داخل خونه میشه. ایوان از نظر ابعاد و جایگاه متنوع هست و عملکردهای زیادی داره.
بالکن چیست؟
به ایوان کوچیک بالکن میگیم. بالکن جزو طراحی مسکونی اپارتمان ها حساب میشه. بالکن از الحاقات اپارتمان حساب میشه و جزو
صبح مامان و بابا رفتن بیرون. حوالی ساعت ١٠ برگشتن. مامان گریه میکرد عین آسمون امروز؛ پاش پیچ خورده بود. لحظه به لحظه دردش زیادتر و ورمش بیشتر شد. ١١:١٥ رفتن کلینیک رو به روی خونه مون که رادیولوژی هم داره. عکس گرفتن و بله شکسته!
١٢:٣٠ برگشتن. من غذا رو آماده کرده بودم. داشتم میز رو میچیدم که یه خونه خیلی خفیف تکون خورد. مامان داشت با دکتر نمیدونم کی صحبت میکرد و بابا هم با خاله ام. تکون خفیف برای این خونه ی قراضه عادیه، ماشین سنگین گاهی با سرعت که ر
سیستم سقف شیشه ای متحرک برقی یکی از زیر
مجموعه های سقف های شفاف و سقف های شیشه است که از تکنولوژی های جدید در
صنعت ساختمان می باشد. و توسط ریموت کنترل باز و بسته می شود، این سیستم به
نحوی طراحی شده که وزن حاصل از نزولات جوی را تحمل می کند و با نصب سنسور
هوشمند برف و باران، در هنگام بارش سقف بطور اتوماتیک بسته شده و دیگر
نیازی به دخالت مصرف کننده و هوشیاری و حضور وی جهت انجام کارهای روتین سقف
نمی باشد.
سیستم
های سقف شیشه ای متحرک به علت اینکه
در قفس مینام رو باز کردم که بیاد بیرون بازی کنه و طبق عادت در تراس رو بستم و نشستم کنارش که بیاد و بازی کنیم. بابا اومده از گرمی هوا گله کرد و در تراس رو باز کرد و نشست دم در که نذاره مینا بره بیرون، یهو گوشیش زنگ میخوره مادر بزرگ گرامی غرق صحبت با گل پسرش میشه که مینا در یک چشم بهم زدن بال میزنه و میره بیرون و من جیغ و گریه و داد و بابا بابا کنان، دخترم رفت تو حیاط همسادمون نصب شبی
هیچی دیگه لباس پوشیده نپوشیده با چشمانی خون وصورتی گلگون به خانه ه
در قفس مینام رو باز کردم که بیاد بیرون بازی کنه و طبق عادت در تراس رو بستم و نشستم کنارش که بیاد و بازی کنیم. بابا اومده از گرمی هوا گله کرد و در تراس رو باز کرد و نشست دم در که نذاره مینا بره بیرون، یهو گوشیش زنگ میخوره مادر بزرگ گرامی غرق صحبت با گل پسرش میشه که مینا در یک چشم بهم زدن بال میزنه و میره بیرون و من جیغ و گریه و داد و بابا بابا کنان، دخترم رفت تو حیاط همسادمون نصب شبی
هیچی دیگه لباس پوشیده نپوشیده با چشمانی خون وصورتی گلگون به خانه ه
چند تا فکر کوچیک کنار ذهنم هست بهشون فکر میکنم آروم و ریز ذوق میکنم
اولی صدای کبوتر هایی که روی لبه تراس میشینن مخصوصا وقتی که بارون میاد
روی تراس پناه میگیرن
پرده رو کنار میزنم نمی ترسن من میشناسن حتی تکون هم نمی خورن
انگار یه آشنای قدیمی اومده باشه به بق بق کردنشون به هم ادامه میدن
من و کبوترها ریزش بارون نگاه میکنیم
خوشحالی دومم خود بارون
من عاشق بارونم
مخصوصا وقتی توی روز هوا ابری و بارونی و ترسناک میشه رو دوست دارم
سومی بستنی بود که امر
نصب حفاظ استیل بالکن به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها. از آنجا که طراحی حفاظ استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در تولید و اجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود. در ساختمان های چند طبقه از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید برا
سقف متحرک پنت هاوس
سقف متحرک پنت هاوس با هدف ایجاد یک فضای لاکچری در برج است. برای استفاده از فضای تراس برج ها در تمام فصول و پوشش مناسب برای محوطه از سقف برقی استفاده کرد.  باید توجه کرد سقف برقی را می توان در تمام فضاها با ابعاد و کاربری طراحی و نصب شود. از مزایای منحصر به فرد سقف اتوماتیک سبکی سازه این سقف ها است.
معماری سقف متحرک تراس
معماران شرکت ساینا بنا به اهداف کارفرما که ساکن برجی در اندرزگو بودند طراحی سقف متحرک پنت هاوس را بر عهده
بالکن، ایوان، تراس و بهار خواب هرکدام تعاریف خاصی در معماری دارند.
بالکن فضایی مسقف است که مساحت آن جزو مساحت خانه محسوب می‌شود و حداقل از یک طرف رو به فضای بیرون داشته و از دیوارها بیرون زدگی دارد. نام دیگر بالکن، که به دلیل پیش آمدگی و بیرون زدگی آن از ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، کنسول است.
ایوان فضایی بینابین فضای بیرونی و درونی ساختمان است. ایوان در حقیقت فضایی است که در طبقه اول ساختمان قرار می‌گیرد و در واقع بین ساختمان و حیاط
تاریخچه شیشه بالکن
و تراس، جذاب و شنیدنیست. سالیان دراز، بالکن و تراس های بزرگ، یکی از
اِلِمان های اصلی معماری سنتی بوده است. این نوع ایوان ها در گذشته و با
مدنظر گرفتن وجود حیاط های بزرگ، امری تجملی و تشریفاتی بود.
گذر زمان و افزایش جمعیت و کاهش ابعاد منازل، عملا باعث کوچک تر شدن و
حتی حذف حیاط در منازل شد. در این وضعیت، تنها راه داشتن فضای آزاد خصوصی و
بهره گیری از منظره و هوای بیرون در آپارتمان ها، محدود به بالکن های
کوچک و یا گاها بزر
خاک مورد استفاده در روف گاردن، تراس یا دیوار سبز ویژگی های خاصی دارد و آیا سبکتر از خاک خالص است؟
نوع خاک در روف گاردن ها، تراس های سبز و دیوارهای سبز بسیار مهم است. زیرا داشتن خاک خوب
به معنای داشتن گیاهانی سالم و نیاز به رسیدگی کمتر است. همچنین خاک مناسب می تواند بستر مناسبی را
برای ریشه زدن گیاهان فراهم کرده و از این طریق به ریشه دار کردن گیاهان کمک نماید. خاک مورد استفاده
در روف گاردن ها، تراس ودیوارهای سبز باید هم بسیار سبک باشد، هم جذ
این ویلای استخردار گرگان که به صورت دوبلکس در ۲ طبقه ساخته شده است از بهترین گزینه های استخردار در فصول گرم می باشد . استخر با ابعاد ۳ متر در ۷ متر و با عمق ۱/۸ متر برای همه بزرگ سالان مناسب می باشد و وجود حوض کوچکی در کنار استخر برای بازی کودکان نیز مناسب می باشد . فضای داخلی ویلا با دکوراسیون مناسب و ۲ اتاق خواب و کولر گازی برای همه فصول مناسب می باشد . حیاط و فضای سبز گلکاری شده ۵۰۰ مترمربعی نیز برای ارامش شما مناسب می باشد . این ویلا در مسیر بی
نوشهر یکی از زیباترین و پر گردشگرترین شهر های استان مازندران می باشد
این شهر با دارا بودن مراکز زیبا گردشگری و توریستی بازار های محلی و بازار
ماهی زیبا و دیدنی و دارا بودن مراکز رفاهی و غیره این شهر را به شهری
اکازیون تبدیل کرده است شهر نوشهر به دلیل استقبال بالای گردشگران به یکی
از بهترین مناطق توریستی و رفاهی تبدیل شده است .نوشهر نام شهری
جنگلی ساحلی در مجاورت دریای خزر است اقتصاد این شهر برپایه گردشگری،
ماهیگیری و کشاورزی استوار است
اجاره آپارتمان
مشتاق دوم
۱۸۰ متر
۳ خواب
شمالی جنوبی
رهن ۲۵ میلیون
اجاره ۴.۲ میلیون
توضیحات :۱۲سال،۳طبقه،طبقه۳،تک واحدیآسانسور،پارکینگ،تراسپکیج،اسپلیت،کولر آبی،سرامیک،ام دی افبازسازی شدهکد ۱۲۴۱ ۰۹۱۳۱۰۸۶۷۱۹ ۰۹۱۶۲۸۷۱۷۸۷
نصب حفاظ استیل بالکن
به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به
اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم
و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها. از آنجا که طراحی حفاظ
استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در
تولید واجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود. در ساختمان های چند طبقه
از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید
قیمت پنجره بالکنی فربد اختصاصی ارزان: بستن و پوشاندن بالکن و تراس با پنجره های بالکنی فربد, هم جواری و زیادی تعداد
ساختمان ها در کنار یکدیگر موجب از بین رفتن حریم خصوصی برخی از فضاهای ساختمانی مانند
بالکن ها و تراس می شود. به همین دلیل بستن بالکن و تراس از جمله فعالیت هایی که امروزه بسار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.پنجره بالکنیاختصاصی به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و ازپر طرفدارترین محصولات شرکت پنجره ماندگار می باشد. .

ادامه
نصب حفاظ استیل بالکن
به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به
اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم
و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها. از آنجا که طراحی حفاظ
استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در
تولید واجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود. در ساختمان های چند طبقه
از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید
بام های سبز انتقال حرارات از روی بام را به فضای قابل سکونت زیر آن کاهش می دهند، و دمای محیط اطراف را کم می کننداثر جزیره حرارت شهری و جریان آب حاصل از بارندگی را کاهش می دهند و کیفیت هوا و زیبایی را بهبود می بخشند .جدای از اهداف مادی که زمینه شکل گیری هر سازمان انتفاعی می باشد، مزایای اجتماعی زیست محیطی که
با توسعه این کار حاصل خواهد آمد انگیزه اصلی راه اندازی این مجموعه می باشد .
به طور کلی تراس عبارت از قطعه یا فضایی است که با دیگر قطعات و فض

این ها گل های تو اتاق من (بالا سمت راست) و تو تراس خونه‌ی ما (که تراس هم تو اتاق من هست) هستند
اون طرح گلخونه‌ی خونگی رو تو این چند روز اخیر درست کردیم(دقیق بگم، دیشب تموم شد) و حاصل روزهای قرنطینه هست!
اون توت فرنگی بالا سمت چپ هم اگه دقت کنید گل داده(البته تک گل برگش سفید شده و بقیه سبز هستند)
پ.ن:
فعلا محصولاتمون:
بادمجون، گوجه فرنگی، ترب، گندم، توت فرنگی هست و بقیه گل‌های تزئینی هستند
ویلای آخر هفته دوستدار
ویلای  اخر هفته دوستدار در منطقه ایی به نام دستک در شهرستان لاهیجان واقع شده است , سایت پروژه از سمت شمال به صورت بی واسطه با ساحل و از سمت جنوب به زمین های کشاورزی و منظره ایی سرسبز مشرف است . این ویلا یک مکان تفریحی را با ایجاد فرصت های مناسب جهت بهره مندی از پتانسیل های  طبیعی حاشیه سایت برایمان فراهم می کند . تراس هایی درونی و بیرونی همجوار با اتاق ها , تمام فضاهای بنا را به یک نظرگاه تبدیل می کنند که دائما چشمان ما را
ویلایی نقلی یک خوابه و دربست که با تراس بر بلندای ارتفاعات جنگلی روستای پاقلعه رامیان قرار گرفته است . حیاط گل کاری شده پلکانی با مساحت ۴۵۰ مترمربع که همواره در جلوی چشمان شما قرار دارد. امکانات کافی برای رفاه نسبی ۶ نفر در این ویلای کوهستانی قرار گرفته است و بدلیل شیب دار بودن منطقه و پله های ورودی به افراد سالمند توصیه نمیگردد . شما در تراس این ویلا چشم انداز بسیار وسیعی از کوه های سرسبز پوشیده از جنگل خواهید داشت . ابشار پشمکی در فاصله بسیا
بیدار که می‌شوم زمانم را نمی‌دانم، اولش می‌دانستم اما حالا دیگر فقط می‌دانم که بعد از آن زنگ هشدار بیدارکننده باید حاضر شوم و بیرون بروم. وقتی که بیرون بروم، زمان خودش را نشانم می‌دهد. آن خانم و آقای میان‌سالی که هر روز باهمند و خانم در حال متهم کردن آقا به بی‌مسئولیتی‌‌ست را باید مقابل بنگاه املاک سر خیابان ببینم، اگر بنگاه املاک را گذرانده باشند و مرد در حال دفاع از خودش باشد، یعنی دیر شده است. آن پسر جوان دوچرخه‌سوار را باید درحالی
خاک مورد استفاده در روف گاردن، تراس یا دیوار سبز ویژگی های خاصی دارد و آیا سبکتر از خاک خالص است؟
نوع خاک در روف گاردن ها، تراس های سبز و دیوارهای سبز بسیار مهم است. زیرا داشتن خاک خوب
به معنای داشتن گیاهانی سالم و نیاز به رسیدگی کمتر است. همچنین خاک مناسب می تواند بستر مناسبی را
برای ریشه زدن گیاهان فراهم کرده و از این طریق به ریشه دار کردن گیاهان کمک نماید. خاک مورد استفاده
در روف گاردن ها، تراس ودیوارهای سبز باید هم بسیار سبک باشد، هم جذ
نیمه داستان، صفحه ۶۴.
همان تار مویی که لابلای داستان خواندن برایت، غنیمت گرفتم و لای کتاب گذاشته بودم دلم را لرزاند و آیا اینکه دلم را لرزاند، تعبیر درستی است وقتی جای ادامه دادن داستان حالا دراز کشیده‌ام توی تراس و نشسته‌ام به خیال؟
توی تراس بودم و فکر میکردم که فقر را درک نکرده ام. فقر را آن طور که لازم است، ندیده ام. اگر بخواهم به اهمیت دادن به فقر برسم با حس کردن رنجی که آدمی از فقر می برد، موفق نخواهم بود. اهمیتی با درصد کم حاصل می شود. حس درست یا بهتر بگویم صادقی درونم پدید نمی آید. مخصوصا در این روزهای خوب که هرچیز که میخواهم در اختیارم است. اینترنت کافی. لباس کافی. غذای کافی. تصویر خوبی که پشت پنجره آشپزخانه هست و وقتی می روم از توی یخچال بستنی بردارم دختر طبقه سوم آپار
استفاده از جانپناه شیشه ای تراس به دلیل زیبایی، بهبود نورپردازی و سریع با کمترین تخریب داشتن ایمنی بالا مناسب در مقابل عوامل مخرب محیطی و گرما انتخاب هوشمندانه برای پوشش محافظ‌ ترای است. در اجرای جان پناه شیشه ای از اتصالات ضدزنگ استیل و آلومینیوم آنودایز شده به همراه شیشه سکوریت و لمینت استفاده میشود. ضخامت استاندارد شیشه های به کار گرفته شده در این محصول بر اساس ارتفاع جان پناه شیشه ای تراست و طول آنها بین ۱۸ تا ۲۰ میلیمتر است. جان پناه ش
خوابیده خیلی نرم و آروم و زیر نور چراغ تراس صورتش برق می‌زنه. گاهی انگشتای دست راستش که از پتو بیرون اومده تکون میخوره که اگه اونم نبود نگرانش می‌شدم از بس آروم و بی‌حرکنه. من حالا بیشتر از نیم ساعته اینطور بالای سرش نشستم و خیره نگاش می‌کنم و دلم ضعف میره و خدا رو شکر می‌کنم.
عجب آرامش غریبی اول صبحی اینجا حاکم شده!
95 متر فاز 2 خیابان مریم

توضیحات :
95 متر فاز 2 خیابان مریم – متراژ ٨۵،٩۵ – کلا ۶ واحد – تحویل برج ١٠-بسیار خوش نقشه با نور آفتاب عالی – نقشه مهندسی بروز و مدرن – با متریال برند و نورپردازی شب -موقعیت ملک ۳ بر – دسترسی محلی مناسب – مشاعات شیک – ۲ خواب مستر- استعلام از شهرداری و اداره ثبت – عقدقرارداد اتحادیه با کد رهگیری

امکانات:
آسانسور
نقاشی
گچبری
کف سرامیک
پارکینگ اختصاصی
پارکینگ مهمان
انباری
تراس
آیفون تصویری
درب ریموت دار
شرایط پرداخ
فروش آپارتمان
مسجد سید
۱۶۰ متر
۳ خواب
جنوبی غربی
متری ۷.۵ میلیون
توضیحات :۹سال،۲طبقه،طبقه۱،تک واحدیپارکینگ،انباری،تراس،بدون آسانسور با ۷پلهپکیج،کولر آبی،سرامیک،ام دی افسند شش دانگکد ۱۲۷۵ ۰۹۱۳۱۰۸۶۷۱۹ ۰۹۱۶۲۸۷۱۷۸۷
آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/esfahanhouse
هر کسی باید  یک یا چند  جایِ خاص و دلبر داشته باشه ؛هرجای هم میتونه باشه ها ، کنار پنجره یا نشستن   توی حیاط خونه ،  صندلی خاصی توی یکی از کافه های شهر،  ، حتی تماشا گل ها  و درخت های باغچه و...
یک یا چند جایِ دلبر  داشته باشه ،که  وقتی ساز زندگی ناکوک میشه  ،وقتی آرامش درونی  مدام آلارم میده که رو به پایانِ .خودتو برداری و ببری اونجا.
 این چند روز ،هر روز صبح   با کِرختی تمام بیدارشدم .وتموم روز  حس و انرژی خوبی نداشتم .
 امروز صبح وقتی قیافمو ت
حفاظ بالکن استیل با هدف و بهبود ایمنی و زیبا ترشدن در بالکن استفاده می شود، حفاظ استیل بالکن پوشش محافظ متفاوت و جذابی را به بالکن نمای ساختمان می دهد. حفاظ بالکن استیل با دو نوع استیل با نام حفاظ استیل بالکن 304 که ضد زنگ است و حفاظ استیل بالکن 201 و سازه ساده نرده استیل محافظت می شود. حفاظ استیل بالکن 201 به سبب کیفیت کمتر و امکان پوسیدگی در هوای مرطوب باید در مکان های خشک اجرا شود اما حفاظ استیل بالکن 304 ضد زنگ است و می توان در تمام مناطق از آن اس
کیفیت یراق آلات در نحوه کارکرد صحیح سیستم شیشه بالکن اهمیت
زیادی دارد. افزایش مدت زمان استفاده از این محصول و ضمانت آن  تنها با
اطمینان از کیفیت یراق آلات ممکن است. با توجه به این موضوع کیفیت و سیستم
یراق آلات بر قیمت شیشه بالکن موثر است. کلیه سیستم های شیشه بالکن شرکت
آکات استیل از مرغوب ترین یراق آلات درجه یک ساخته می شود. عامل دیگری که
در قیمت شیشه بالکن تاثیر دارد، متراژ فضای بالکن و تراس است که در آن شیشه
ریلی جمع شو در آن نصب می شود. سی

چند نکته در مورد شروع به نگهداری کبوتر:1️⃣: اولین و مهمترین قدم برای این کار میزان علاقه به این رشته می باشد، کبوتر وسیله یا اسباب سرگرمی نیست که فقط یکی یا دو ساعت از وقت شما را پرکند و بی هدف نگهداری شود.2️⃣: مورد بعدی زمان است. اگر وقت کافی برای نگهداری از کبوتر را ندارید به هیچ عنوان سمت این کار نروید..  در روز حداقل دو یا سه ساعت و بیشتر بستگی به تعداد کبوترها باید وقت بزارید و البته روزهایی که کبوتر شما در اسمان است این ساعت بیشتر است.3️
شیشه تاشو چیست ؟
مدرنترین و زیباترین گزینه برای استفاده از بالکن ساختمانها، مغازه، رستوران، سالنهای کنفرانس و … می باشد که شرکت هوشمند سازان الیکو ، سال هاست به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می نمایید. 
موارد تأثیرگذار برای قیمت و یا قیمت بالکن شیشه ای:

قیمت شیشه تاشو بالکنی را متراژ، نوع شیشه و یراق‌آلات مورد استفاده تعیین می‌کنند.
تراس شیشه‌ ای می‌تواند کشویی و لولایی انتخاب شود که با فریم آلومینیومی یا بدون فریم انتخاب شود. تمام ا
تراس بخشی از خانه است که حداقل از یک سمت نمایی به بیرون دارد. تزیین این بخش از خانه می‌تواند در نمای داخلی و خارجی منزل تاثیر گذار باشد.
تراس یا بالکن فضایی از خانه است که کم تر به دکوراسیون آن اهمیت داده می‌شود. بیشتر افراد از بالکن برای نگهداری لوازم غیر ضروری استفاده می‌کنند و از نقش آن در ایجاد حس و حال خوب برای ساکنان خانه غافل شده اند. در این بخش از مجله دلتا چند ایده برای تزیین تراس خانه به شما ارائه می‌دهیم تا الهام بگیرید و با این بخش
ویلای آخر هفته دوستدار
ویلای  اخر هفته دوستدار در منطقه ایی به نام دستک در شهرستان لاهیجان واقع شده است , سایت پروژه از سمت شمال به صورت بی واسطه با ساحل و از سمت جنوب به زمین های کشاورزی و منظره ایی سرسبز مشرف است . این ویلا یک مکان تفریحی را با ایجاد فرصت های مناسب جهت بهره مندی از پتانسیل های  طبیعی حاشیه سایت برایمان فراهم می کند . تراس هایی درونی و بیرونی همجوار با اتاق ها , تمام فضاهای بنا را به یک نظرگاه تبدیل می کنند که دائما چشمان ما را
در ابتدا می خواهیم برخی از اماکنی که در فضای خود از تراس بهره می برند را نام ببریم:
رستوران، کافی شاپ، مراکز خرید و پاساژهای تجاری، فرودگاه، بیمارستان، هتل و مهمان سرا، ساختمان های دولتی، فرهنگسرا، کتابخانه، موزه، آرایشگاه و سالن زیبایی، آتلیه عکاسی، باغ تالار عروسی، سرای سالمندان، دانشگاه و...
برای هر یک از این فضاها، انواع مختلفی از مدل های چمن مصنوعی را می توان استفاده نمود.
ممکن است بعضی از افراد فعال در فروش چمن مصنوعی، صرفاً مدل هایی
آپارتمان 42 متر 8شرقی
کد: 211

توضیحات :
42 متر  – طبقات اول  -تک خواب -5 سال ساخت – فول بازسازی – سند آماده

امکانات:
کف سرامیک
کابینت ام دی اف
گاز رومیزی
شیر آلات اهرمی
نور پردازی شده
تراس
آیفون تصویری
پکیج
رادیات
قیمت کل 302 میلیون + 60 میلیون وام به عهده خریدار

مشاوره در امور خریدآپارتمان در اندیشه،فروش،مشارکت در ساخت
آدرس : اندیشه فاز یک ابتدای خیابان ارغوان شاهد املاک خانی
با فکر کردن به کلمه تراس، چه چیزی در ذهن شما شکل می گیرد؟
چه افکار و احساساتی در شما پدیدار می گردد؟
چه خاطراتی در یاد شما زنده می شود؟
همه ما می توانیم به این سوالات پاسخ دهیم و احتمالا در میان پاسخ های افراد مختلف، شباهت ها و تفاوت هایی نیز به یکدیگر دیده خواهد شد.
ممکن است بسیاری از افراد، تراس را یک فضای معمولی در اماکن مختلف تصوّر کنند. ولی واقعیت این است که تراس، جایگاه ویژه ای در کاربردهای گوناگون دارد.
جاهایی در محیط شهر، که می توانند ا
برج نشینی
با توجه به افزایش جمعیت جهان و کمبود زمین شاهد افزایش تعداد آپارتمان ها و برج های بلند هستیم. در این میان با توجه به افزایش میزان ساخت و سازها از طرفی و توجه افراد به کیفیت زندگی شاهد امکانات بسیار لوکسی در این برج ها هستیم که جزو نقاط مثبت آنها و این سبک از زندگی می باشد. این امکانات برج ها موجب شده تا ساکنین با شرایط بهتری معایب برج نشینی را تاب آورده و با تمایل بسیار به آن روی آورند. 
با توجه به نکات گفته شده و جدید بودن منطقه 22 ته
برج نشینی
با توجه به افزایش جمعیت جهان و کمبود زمین شاهد افزایش تعداد آپارتمان ها و برج های بلند هستیم. در این میان با توجه به افزایش میزان ساخت و سازها از طرفی و توجه افراد به کیفیت زندگی شاهد امکانات بسیار لوکسی در این برج ها هستیم که جزو نقاط مثبت آنها و این سبک از زندگی می باشد. این امکانات برج ها موجب شده تا ساکنین با شرایط بهتری معایب برج نشینی را تاب آورده و با تمایل بسیار به آن روی آورند. 
با توجه به نکات گفته شده و جدید بودن منطقه 22 ته
یکی از رایج ترین مدل های نرده شیشه ای دور استخر سیستم اسپیگوت است با امکان عبور آب از زیر پنل های شیشه ای و امکان داشتن یک حصار تمام شیشه ای که کمترین مانع را در برابر چشم انداز ایجاد کند. این نوع حفاظ شیشه ای در کمترین زمان قابل نصب است زیرا استفاده از اتصال اسپیگوت به آسانی و بدون هیچ گونه زیر سازی امکان پذیر است. نرده شیشه اسپیگوت تنها سازه شیشه ای امنیتی است که امکان استفاده از دو نوع شیشه سکوریت و لمینت را به شرکت های مجری نرده های امنیتی س
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
یک اتوبوس دو طبقه در انگلستان به یک خانه دو طبقه تراس دار تبدیل شده و اکنون در کمپ پارسن منطقه دورست به گردشگران اجاره داده می‌شود. این طبقه بالای این اتوبوس یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه و یک تراس مجهز به میز غذاخوری و طبقه پایین نیز پنج تخت یک نفره دارد.

در ادامه تصاویری از این تغییر کاربری جالب را می‌بینید.

فردا
نرده و حفاظ
بالکن؛ پاسیو و حیاط خلوت اجزایی از خانه هستند که اغلب اهمیت خاصی برای آن ها قائل نیستیم و نهایتا در پی تمیزی و پاکیزگی آن ها بوده ایم.این مکان های به نظر کم اهمیت، با تزیینی اصولی، حرفه ای و البته نه با خرج و هزینه های گزاف تاثیری اعجاب انگیز در دکوراسیون منزل یا اداره و نیز بر روی ساکنین و میهمان آن جا خواهد داشت.مطابق سلیقه می توانید از نرده و حفاظهایی با متریال چوب، شیشه، استیل و… استفاده کنید. اما پیشنهاد ما جنس استیل است. با بک
بسم الله الرحمن الرحیمتا شغل مناسب ، خانه مناسب و ماشین مناسب پیدا نکنید ازدواج نمی کنید؟نه؟تا شغل مناسب ، خانه مناسب و ماشین مناسب نداشته یاشند ، بعنوان خواستگار قبولشان نمیکنید؟نه؟بترسید از این سبک زندگی که در حال ترویجش هستیدبترسید از بلایی که بر سر نسل جوان می آوریدبترسید از بلایی که بر سر نسل آینده می آوریدبترسید ار بلایی که بر سر انقلاب می آوریدثمرات اشتباهاتتان را در اطرافتان نمیبینید؟
من به این سبک زندگی شما معترضم!

باید بیایی یار. باید بیایی و مثلا نوه بزرگ خانه رو به روی خانه مادربزرگه -همان خانه‌ای که سالهاست رنگ آدمیزاد ندیده- باشی و صبح به صبح به ستون تراس تکیه بزنی و چایت را در کش و قوس‌های طبیعت بنوشی و ندانی آن دختری که دیروز از ترس سگ بزرگ همسایه بغلی یک محل را دویده و نفس‌نفس‌زنان آقاجونش را صدا می‌زده که بیاید و سگ را که بفرستد پی کارش، نوه‌ی صاحب آن خانه باغیست که هر بار می‌بینی‌اش سلام می‌دهی و می‌پرسی:" چطورید همسایه؟" اصلا غروب‌ها بیا
این  ویلا فروشی در دهکده فردیس یا همکان شهرک ویلایی خانه  داری 1600 متر مساحت است و در آن 800 متر ویلای سوپر لوکس همراه با 6 اتاق خواب مستر و  سالن دنس مجزا همراه با میز بار و ... به صورت نوساز ساخته شده است.   تراس ویلا یکی از بهترین قسمت های این ویلا محسوب می شود زیرا در این تراس بزرگ می توانید چشم انداز کامل و زیبایی از شهرک ویلایی خانه را داشته باشید. 

ادامه مطلب
چراغانی و نورپردازی و استفاده از نور در فضای بیرون خانه، حیاط، پاسیو و تراس نکته‌ای است که اکثر اوقات در طراحی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. اگر شما وارد یک ویلا یا باغ شوید اما نورپردازی و روشنایی باغ مناسب نباشد، تاثیر محیط بسیار کمتر از حالت واقعی آن خواهد بود.
استفاده از نور و نورپردازی در فضای بیرونی باعث افزایش حس تعلق و حضورپذیری در فضاهای یاد شده می‌شود. اما اگر شما حیاطی در خانه یا ویلای خود داشته باشید، قائدتا شب هنگام برای عبور و مرو
10 مدل راه پله و نرده چوبی که خانه شما رو زیبا و لاکچری می کند
استفاده از نرده چوبی امروزه تقریبا در هر پلکانی چیزی عادی شده، و افراد در حین ساخت و ساز ساختمان، کمتر نرده را به عنوان هزینه ای اضافی تلقی می نمایند. کاربری اصلی نرده، نقش محافظتی از انسان است،
زیرا انسان ممکن است در حین بالا رفتن و یا پایین آمدن از جایی دچار مشکلی شده و ناگهان تعادل خود را از دست بدهد، به همین خاطر نرده چوبی می توانند در کاهش شدت و یا میزان آسیب دیدگی ها کمک شایانی
استفاده از نرده چوبی امروزه تقریبا در هر پلکانی چیزی عادی شده، و افراد در حین ساخت و ساز ساختمان، کمتر نرده را به عنوان هزینه ای اضافی تلقی می نمایند. کاربری اصلی نرده، نقش محافظتی از انسان است،
زیرا انسان ممکن است در حین بالا رفتن و یا پایین آمدن از جایی دچار مشکلی شده و ناگهان تعادل خود را از دست بدهد، به همین خاطر نرده چوبی می توانند در کاهش شدت و یا میزان آسیب دیدگی ها کمک شایانی
بالکن شیشه ای بیشتر از نوع نرده تمام شیشه ای مدل ترکیبی است که به وسیله پایه های نگهدارنده و با شیشه سکوریت 10 تا 20 میلیمتر اجرا می شود. ارتفاع نرده شیشه ای بالکن حداقل 110 سانتیمتر است که باید حتما از شیشه سکریت و لمینیت شده اجرا شود. حفاظ شیشه ای بالکن و تراس باید به صورت خود ایستا و یک دست اجرا شود و به اندازه ای مقاومت داشته باشد که در هنگام وارد شدن ضربه به پنل های شیشه ای هیچ آسیبی به آن وارد نشود. جهت حفظ ایمنی در اجرای این مدل حفاظ شیشه ای حت
آپارتمان 69 متر 5 غربی

توضیحات :
69 متری –  طبقه اول – دوخواب – روبه نما – روبه آفتاب – خوش نقشه
امکانات :
پارکینگ اختصاصی
کابینت ام دی اف
پکیج رادیات
تراس
کچبری
نقاشی
کاغذ دیواری
کف سرامیک

شرایط پرداخت :
60 میلیون وام60 میلیون رهن400 میلیون نقد

مشاور خرید آپارتمان 69 متر 5 غربی
داریوش ضرابی :
09198070620

آدرس : اندیشه فاز یک ابتدای خیابان ارغوان شاهد املاک خانی
پاورپوینت تحلیل خانه Baomaru کره جنوبی
در این فایل خانه Baomaruواقع در کره جنوبی مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 17 اسلاید می باشد. این فایل برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل
تعداد صفحات
17

حجم
3544 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
پاورپوینت تحلیل خانه Baomaru کره جنوبی

در طبقه اول خانه Baomaru استخری در مقابل تراس آشپزخانه تعبیه شده است که فضایی دلپذیر برای خوردن صبحانه ایجاد کرده است. همچنی
اگر کسی تمام روز دمخور آدم‌هایی بوده باشد که هیچ او را نمی‌فهمند، آدم‌هایی که گویی در دنیای دیگری سیر می‌کنند. اگر بقیه‌ی روز سرش را گرم کرده باشد با کامپیوتر و کتاب‌های درسی. اگر کسی آخر شب را با بیات اصفهان لطفی گذرانده باشد و رقص پرده‌ی حریر تراس را در باد آخر شب اردیبهشت تماشا کرده باشد. اگر کسی تنهایی آمده باشد بالای بالای بالا تا بن مویرگ‌های مغزش. اگر کسی آخرین کلماتی که خوانده است اشعار مولانا باشد در وصف شمس‌اش. اگر کسی یک ساعت ت
توی خوابم نگاهش می‌کردم. وسایل‌م رو مرتب می‌کردم و نگاهش می‌کردم. می‌خواستم چیزی بهش بگم. همه می‌دیدن چه اخمم رفته توی هم و اشاره می‌کردن که نگو، زشته. مهمونه. شاید خودش یادش رفته، یادآوری نکن...
نگاهش کردم. نشسته بود مبل کنار در تراس. توی شلوغی داشت به چیزی که شنیده بود یا شاید خودش تعریف کرده بود، می‌خندید.
از دهنم پرید. پرسیدم "می‌دونی بعدش چی می‌شه؟"
جمله و نیم جمله‌های بعدی یکباره سر ریز شدن. "... می‌دونی بیدار که بشم، تو نیستی؟"
[از جای
ساعت 02:50 شبه.
من هنوز بیدارم
و خوابم نمیبره
چشمام خیلی خستس و خودمم خیلی خوابم میاد
اما فکرم خیلی درگیره
مغزم نمیذاره بخوابم
هزارتا تب تو مغزم باز شده ، به هزارتا چیز باس فک کنه، واس همین هنگ کرده
و کلا دیگه نه میتونه فکر کنه نه بخوابه
نمیدونم چجور ذهنمو آزاد کنم
حس جنسی منسیم هم رفته چن وقته
کلا خیلی بی‌حسم
روزا هم منگم
همه صداها انگار بم شدن
نمیتونم رو هیچی تمرکز کنم
رو هیچی
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
کاش شب تموم شه سریع
~~~~~~~~~~~
گاهی یه چیز تو ذهنم بم میگه ک
150 متر اندیشه فاز 1

توضیحات :
150 متر اندیشه فاز 1 – ۸ واحدی – ۳خواب – نقشه نورگیر عالی – نقشه با کمترین پرتی – مشاعات آرام

امکانات :
کابینت هایگلاس
گازرومیزی
هود
گچبری
نقاشی
پکیج
نورپردازی
شیرالات اهرمی
تراس
کمددیواری
آسانسور
پارکینگ اختصاصی ومیهمان

شرایط پرداخت :
۸۰میلیون وام بانکی۱۵۰میلیون رهن۷۷۰میلیون نقدی

مشاور :ابراهیم افتخاری۰۹۱۲۵۶۰۶۶۷۸۰۹۳۵۱۶۳۶۷۴۵
آدرس : اندیشه فا

کولر آبی بالا زن لورچ مدل  LC55
کولر آبی بالا زن لورچ مدل  LC55 برای نصب در تراس ها و بالکن منازل مناسب می باشد .این کولر به دلیل تعبیه دریچه انتقال هوا ، که در قسمت بالایی آن قرار گرفته این قابلیت را دارد که ااز آنها در تراس ها استفاده بشود .
این محصول برای استفاده در مناطق گرم و خشک بسیار مناسب و کاربرد های بسیار زیادی دارند .
ویژگی های این کولر آبی بالا زن لورچ
خنک کنندگی فوق العاده بالایی دارد که بر اساس عملکرد سرمایش تبخیری .
بازده انرژی تقریب
مسجد رحیم خان اصفهانمسجد رحیم خان اصفهان یکی‌از جاذبه های تاریخی این شهر است که بوسیله میر حسن نوئی در محله نوی اصفهان سازه شوید و زیرا وفات نمود این سازه نصفه کاره باقی ماند . محمد رحیم خان بیگلربیگی وقت اصفهان به ادامه ساخت سازه پرداخت ولی قدمت ایشان هم کفاف نکرد و به همین بهانه برادرانش ساخت مسجد را به اتمام رساندند . این مسجد در سالیان اخیر هم بوسیله مردمان تزئین و کاشی کاری شده‌است . تزئینات و خطوط مسجد رحیم خان برگ
ویلا مبله فشم دو اتاق خواب دارد. در اتاق خوابهای این ویلای مبله فشم تخت دو نفره وجود دارد. که جمعا چهار نفر در این واحد دارای تخت می باشند.این ویلا مبله ارزان حدود 180 متر بنا و 800 متر زمین می باشد. از دیگر امکانات این ویلا مبله فشم میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه ، تراس به سمت رودخانه ، آلاچیق ، اشاره کرد. این ویلا مبله درفشم برای تعداد 8 نفر مسافر تجهیز شده و به ازای هر میهمان اضافی مبلغ اضافی اخذ می گر
دفتر کار پروژه Remix که در شهر تورنتو کانادا واقع شده است و یک منبع آموزشی برای خلاقیت جوانان می باشد در سال 2019 به منظور تفکیک مناسب فضاهای گوناگون موردنیاز این مجموعه تصمیم به طراحی دکوراسیون اداری محیط دفتر خود گرفت و مسئولیت این طراحی را به برایان بروک و شرکت معماری DesignAgency سپرد.نتیجه این همکاری خلق فضاهای مختلف شامل استودیوهای ضبط حرفه ای، تولید و عکاسی، فضای کاری با مفهوم آزاد، تالار حمل و نقل کانتینر، تراس اختصاصی مشرف به دریاچه و به طو
آپارتمان 60 متر 3 غربی

توضبحات :
60 متر -۲خواب – خوش نقشه – دوبر نورگیر – 10 سال ساخت – مشاعات  تمیز و آرام

امکانات :
کابینت هایگلاس
گاز رومیزی هود
گچبری
نقاشی
کاغذ دیواری
کناف
نورپردازی
تراس
کمددیواری
پارکینگ اختصاصی

شرایط پرداخت :
70 میلیون وام‌بانکی
60 میلیون رهن
230 میلیون نقدی

مشاور :ابراهیم افتخاری
۰۹۱۲۵۶۰۶۶۷۸
۰۹۳۵۱۶۳۶۷۴۵
آدرس : اندیشه فاز یک ابتدای خیابان ارغوان شاهد امل
خدمات فنی مهندسی گیل سرما

بمدیریت مهندس صفری نژاد
09111376298
در‎ ‎سال‎‌های‎ ‎اخیر‎ ‎مصرف‎ ‎انرژی‎ ‎در‎ ‎کولر گازی‎ ‎یکی‎ ‎از‎ ‎مهم‌‌‎ترین‎ ‎عامل‌های‎ ‎تعیین‎ ‎کننده‎ ‎برند‎ ‎و‎ ‎مارک‎ ‎کولر گازی‎ ‎می‎باشد‎ .‎با‎ ‎توجه‎ ‎به‎ ‎کمبود‎ ‎منابع‎ ‎انرژی‎ ‎برق‎ ‎در‎ ‎کشور‎ ‎مصرف‎ ‎انرژی‎ ‎یکی‎ ‎از‎ ‎اهدافی‎ ‎است‎ ‎که‎ ‎باید‎ ‎به‎ ‎آن‎ ‎بیشترین‎ ‎توجه‎ ‎را‎ ‎داشت‎ ‎کولرگازی‎ ‎در‎ ‎سال‎ ‎های
ساعت 02:50 شبه.
من هنوز بیدارم
و خوابم نمیبره
چشمام خیلی خستس و خودمم خیلی خوابم میاد
اما فکرم خیلی درگیره
مغزم نمیذاره بخوابم
هزارتا تب تو مغزم باز شده ، به هزارتا چیز باس فک کنه، واس همین هنگ کرده
و کلا دیگه نه میتونه فکر کنه نه بخوابه
نمیدونم چجور ذهنمو آزاد کنم
حس جنسی منسیم هم رفته چن وقته
کلا خیلی بی‌حسم
روزا هم منگم
همه صداها انگار بم شدن
نمیتونم رو هیچی تمرکز کنم
رو هیچی
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
کاش شب تموم شه سریع
~~~~~~~~~~~
گاهی یه چیز تو ذهنم بم میگه ک
سنگ مناسب برای سرویس های بهداشتی
سنگ های مرغوب و مناسب مورد استفاده در سرویس های بهداشتی
سنگ مناسب برای فضاهایی که رطوبت بالایی دارند مانند سرویس های بهداشتی سنگی است که جذب آب پایینی داشته و در برابر مواد شوینده شیمیایی مقاوم باشد.
در بین سنگ های موجود سنگ مرمریت و سنگ گرانیت مناسب تر است.

از جمعه شب که خونمون دزد اومد و فائزه هم تو خونه تنها بود یک ترس خاصی از همه چیز پیدا کردم. واقعا اعصابم بهم ریخته.یعنی وقتی به این فکر میکنم که اگه من جای فائزه بودم و وقتی در رو باز میکردم میدیدم دو نفر تو تراس حیاط هستن و منم تو خونه تک و تنهام چه حالی بهم دست میداد....
حتی فکر کردن به چنین صحنه ای برای فائزه هم از درون نابودم میکنه خداروشکر که به خیر گذشت و دزد ها فرار کردن...
کمتر از ده روز دیگه کنکورمه و فکر میکنم رتبه خوبی بیارم اگر خدا بخواد
ذ
ساعت ۰۲:۰۲ دقیقس
خونه بابام خیلی همه چیز فرق داره.نمیتونم توی اتاقم سیگار بکشم.باید برای هر نخی که میخوام بکشم برم روی تراس که این خودش خیلی کار سختیه.
الان تصمیم گرفتم دیگه نکشم.حداقل فعلا
با دوتا قهوه ای که امروز خوردم فکر نکنم بخوابم.
بهترین وقته برای خوندن.میخوام ادامه گرسنه رو بخونم،کنوت هامسون
کتاب خیلی جذابیه
از وقتی ریشامو زدم انگار عادتام فرق کرده.وقتی به صورتم دست میزنم به پوستم برخورد میکنم.پوست چندشی که انگار میخواد توی دستام آب

قمرے کرده بہ دستــ قمرے جلوه گری
چہ مبارک پدری و چہ مبارک پسرے!
میلاد امام جواد ع مبارک باشه
پ.ن1:
تولدتون آلاء خانم و (جناب قدح:/) هم مبارک باشه
پ.ن2:
اون دو تا تخم کبوتری که تو تصویر هستند، فرزندخونده‌های من، تو روزهای قرنطینه‌ی خونگی هستند
اون یکی تصویر هم عکس مامانشون هست
این لونه چند سالی هست که تو تراس خونه‌ی ما (تراس خونه‌مون تو اتاق من هست) نصب هست، قبلا یکی دیگه بود ولی گربه اومد و خرابش کرد، این یکی رو گذاشتیم
این سومین کبوتری هست که
در این مطلب که با عنوان ضوابط و مقررات طراحی و ترسیمی مقاطع خدمت شما اون رو معرفی کردیم قصد داریم تا شما را با ضوابط طراحی اصولی و طبق قواعد شهرداری ها آشنا کنیم.
خب بریم سراغ اصل مطلب:
ضوابط و مقررات طراحی و ترسیم مقاطع
حداقل دو مقطع عمود برهم، یکی از مقاطع از محل پله ها و آسانسورها و ترجیحا مقطع دیگر بگونهای در نظر گرفته شود که تفاوت ارتفاعات و کدها در پلانها بطور کامل معرفی گردد.تبصره: در صورت وجود رمپ ماشین رو ارائه یک مقطع طولی از رمپ الزا
مقدمه
با سلام خدمت خوانندگان محترم وبلاگ ترکیه ایران. قصد دارم اولین سفرنامه خود که مربوط به شهر زیبای استانبول است را با شما به اشتراک بگذارم.
این ماجرا مربوط به یک سال قبل است. خیلی وقت بود که رویای دیدن استانبول را در سر داشتم ولی به دلیل داشتن فرزند کوچک یا باید قیدش رو میزدم یا دل رو میزدم به دریا! بله من یه پسر یک ساله دارم و انتخابم رفتن به این سفر بود و خوشبختانه خانواده هم حمایت کردند و سفر به خوبی و خوشی انجام شد.
ما تو فصل تابستون سفر
ویلا لواسان روزانه دارای دو اتاق خواب است. در اتاق خواب این ویلا لواسان مبله یکروزه دو تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا لواسان دارای متراژ حدود 600 متر حیاط و 120 متر بنا می باشد. ویلا لواسان روزانه ارزان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات ویلا لواسان مبله میتوان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایش
سیستم های سقف متحرک یا سقف های تاشو، به نوعی از سقف ها گفته می شود که با استفاده از نیروی یک موتور الکتریکی، باز و بسته می شوند. فناوری های نوین در طراحی و تولید انواع سقف های متحرک منجر به ارائه محصولات بسیار کاربردی و زیبا شده است به گونه ای که قابل نصب در تمام شرایط آب و هوایی و موقعیت های داخل و بیرون از ساختمان می باشند. سقف های متحرک برای ایجاد سایه و در امان بودن از نور خورشید در ساختمان ها نصب می شوند.
از انواع سقف متحرک برای تراس مجتمع ه
114 متر مجتمع بهستان

توضیحات :
۱۱۴متر – ۳خواب – طبقه ۴ – روبنما – ویو ابدی – دسترسی عالی  – فاز۴ مجتمع بهستان

امکانات:
شوفاژ
کابینت هایگلاس
گازرومیزی
هود لمسی
نقاشی
کاغذ دیواری
کمددیواری بزرگ
تراس
آسانسور
پارکینگ اختصاصی
پارکینگ میهمان
نگهبانی ۲۴ ساعته
دوربین مدار بسته

شرابط پرداخت
۱۸۰میلیون رهن۸۰میلیون وام بانکی۶۰۰میلیون نقدی

مشاور : ابراهیم افتخاری۰۹۱۲۵۶۰۶۶۷۸۰۹۳۵۱۶۳۶۷۴۵
مشاوره در امور خریدآپارتمان در اندیشه،فروش،مشارکت د
یهو به خودت میای و میبینی کنار یزدانِ یک ساله واستادی و گیجِ گیجی. هارت ریت و رسپیریتوری ریت و فشار خونش و تبش رو چک کردی و نمیفهمی اینا الان نرماله، کمه، زیاده، چیه. یه مامان بی قرار داری با یک عالمه سوال و یه جوجه بیحالِ خواب یا در حال گریه که نمیگه چشه. بله! اینجا اطفاله. همه چی فرق کرده. شرح حال بچه رو باید بگیری، مامانش قبل بارداری، قبل تولد، حین تولد، بعد تولد رو باید بگیری. هجوم بیماری هایی که تظاهراتش فرق کرده، درمانش فرق کرده، دوز دارو ه
دو ساعت پیش نماینده تو گروه نوشت که بچه ها فردا درمانگاه تعطیله. و من کتابو بستم! و از اون موقع تقریبا هیشکاری نکردم. یکم رفتم تو تراس، یه نخ سیگار کشیدم، یه لیوان چای خوردم، و بعد اومدم پشت میز نشستم و دستم رو زدم زیر چونه م و بیان رو هی بالا و پایین کردم دنبال چند تا وبلاگ که باب میلم باشه. از اون هفتاد هشتاد تایی که من دنبال میکردم، شاید فقط ده نفر مینویسن همچنان. اونا هم هفته ای، دو هفته ای یه پُستِ بخور و نمیر! یعنی میخوام بگم مثه خونه ارواحه
+یه هفته شاید هم بیشتر بود به خاطر قطعی طولانی آب رفته بودم خونه ی مامان اینا  اما همش دلم تو خونه خودم بود که ظهر بدون صدا خواب که نه دخملی که میخوابه یه کم دراز بکشم و گوشی دستم بگیرم وب گردی کنم یا کتاب بخونم اما همش باید مراقب در خونه بودم که زنگ نخوره یامهمون ها نیان کنار بچه صدا بدن
واقعا که هیچ جا خونه ادم نمیشه
یه روز هم لباسای دخملی رو شستم و انداختم تراس دقیقا وقتی رفتم جمع کنم یه کبوتر خورد به در تراس و موند داخل بالکن
دیگه شوهر منتظر
- دراز کشیده بودیم، من پشت به اون و اون، به سمت من. با موهام بازی می کرد و گاهی کمرم رو نوازش می کرد؛ من هم چشمام بسته بود و خوابم، کم کم عمیق می شد.
- از در سینما اومدیم بیرون، به سمت انقلاب قدم می زدیم و سعی می کردم پام رو دقیقن روی برگ ها و وسط سنگ فرش خیابون بذارم. گوشیش رو بهم داد و متوجه خیانتش شدم. 
- من پای گاز ایستاده بودم و مایه ی گوشت رو هم می زدم، اون شربت آبلیمو درست می کرد؛ وسط آشپزخونه، همدیگرو بوسیدیم.
- گفت که همزمان با من، با همکارش هم
فضای بالکن هایی که در نمای اصلی ساختمان قرار دارند مکان مناسبی برای ورود
سارقین به داخل واحد های ساختمانی ایجاد کرده است که نیازمند نصب یک محافظ
مستحکم و با دوام را به وجود آورده است. از طرف دیگر نمای ساختمان های
امروزی نیز باید زیبایی ظاهری خود را حفظ کنند و نمی توان از هر متریال و
مصالحی به عنوان حفاظ بالکن استفاده کرد با توجه به مواردی که ذکر شد حفاظ
استیل بالکن گزینه مناسبی است که می توان از آن برای حفظ امنیت در بالکن ها
و هم تامین زیبا
بالکن های کوچک و بزرگ خانه به سادگی این امکان را به شما می‌دهد که با تزیینات ساده گل و گیاهان طبیعت را به خانه دعوت کنید و فضایی کوچک و دنج برای هم نشینی با اعضای خانواده فراهم کنید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
در تصور بسیاری از ما بالکن خانه فضایی برای انبار کردن وسایل غیر ضروری است در حالیکه با به کارگیری ایده های زیبا و دیدنی در تزیین بالکن آن را به مکان دنج برای رفع خستگی و رسیدن به آرامش تبدیل می کنیم. در ادامه مطلب با مجله دلتا همراه
بهینه سازی نور طبیعی ، تهویه مناسب و بهرگیری از دامنه دید بیشتر و بهتر
از مزایای نصب و بکارگیری حفاظ بالکن شیشه ای می باشد. حفاظ شیشه ای گزینه
مناسب و منطقی برای ساختمان هایی است که نیازمند تهویه و فضای بیرونی
بیشتری می باشد. در پروژه های تجاری بالکن های شیشه ای استفاده می شود که
دارای درب موازی با شیشه ها می باشد و به این طریق دسترسی به فضای خارجی را
فراهم می سازد. ترکیب این دست از بالکن ها علاوه بر شکیل سازی امکان
بهرگیری ازفضاهای خارجی ر
مزایای استفاده از روف گاردن در تهران
مزایای استفاده از روف گاردن در تهران : همه ی ما می دانیم که امروزه کلانشهرهای از هوای نامطبوعی برخوردار هستند. از این رو در این شهرها استفاده از فضای سبز بر روی بام مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. روف گاردن در تهران به روش های بسیار زیادی انجام می شود. از روف گاردن ها بر روی بام مجتمع ها و مراکز تجاری استفاده می شود، این باغچه های طبیعی می تواند محل مناسبی برای استراحت شما باشد.
داشتن یک محیط سرسبز و طبی
پشت میزناهارخوری نشستم. توی آشپزخونه. از صبح جزوه هام همونجا بود. هی میخاندم اعتبارات وجود... هی برمیگشتم و دوباره میخاندم.... سرد بود... امروز خیلی سرد بود... در تراس را کمی باز کردم... آخرین نخ فیلیپ موریس را از توی جعبه برداشتم... آتش کردم و از لای در دودش رابیرون دادم... فایده هم نداشت... برمی‌گشت داخل... چقدر فرق کرده برایم مفهوم نسبی ... از هفته پیش که بزرگترین غصه م زدن ماشین و خسارتش بود... تا امروز چقدر جنس دردم فرق کرده بود... 
هورمون های بدنم در ت
چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی ماشین های باربری نقش مهمی در اسباب کشی ایمن دارند در این مقاله به چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی می پردازیم برای انتخاب درست ماشین مناسب متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید. انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی باید بسیار هوشمندانه صورت پذیرد چون اسباب […] چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی
منبع : سپند بار
شیشه بری در شهرک غرب
امروزه از شیشه در قسمت های مختلف ساختمان و به شکل های گوناگونی استفاده می شود. بخشی از این کاربرد در پنجره ها و درهای تراس یا در ورودی مغازه ها ، آینه های دکوراتیو ، شیشه ی رومیزی و … است. رفتن به شیشه بری و پیدا کردن یک مرکز معتبر شیشه بری در شهرک غرب برای کسانی که وقت کافی یا وسیله نقلیه ندارند ، دشوار است. گروه پر تلاش خدمت از ما برای رفاه بیشتر مردم این منطقه و تهران ، خدمات متنوع شیشه بری سیار را راه اندازی کرد.
شهرک غرب
باتری مناسب خودروی مگان
برای شروع باید بدانید که طرفیت باتری مناسب خودروی شما چیست؟
برای این کار می توانید با کارشناسان مجرب شرکت سحر باتری تماس بگیرید و بصورت تلفنی مشاوره رایگان بگیرید.(02186026247)
میانگین ظرفیت باتری مناسب مگان بین 66 الی 74 آمپر می باشد که با توجه به مصرف شما از ماشین باید باتری مناسب را انتخاب نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها